konsultacje stacjonarne
200 zł/1 godz

szczegółowy pomiar metodą biorezonansu NLS
300 zł

pomiar metodą biorezonansu + dobór terapii - pierwsza szczegółowa wizyta
500 zł/2 godz


Konsultacje stacjonarne to:

  • indywidualna konsultacja wraz z dokonaniem niezbędnych pomiarów i oceną stanu zdrowia
  • dobór odpowiednich ziół, leków, suplementów diety
  • jadłospis dopasowany do indywidualnych potrzeb (przy tworzeniu jadłospisu biorę pod uwagę niedobory witamin, minerałów, obciążenia organizmu, tryb życia i upodobania kulinarne)

Zakres konsultacji:

– dobór właściwej terapii obejmującej: zioła, suplementację, elementy diety, bioenergoterapię, homeopatię, esencje Bacha, sole Schusslera i inne – w zależności od potrzeb i indywidualnych predyspozycji danej osoby oraz ewentualne podpowiedź dotyczącą wykonania terapii uzupełniających, np. manualnych (chiropraktyka, masaż, akupunktura itp.)

– omówienie analizy organizmu metodą biorezonansu (wykonanej wcześniej stacjonarnie w Piasecznie lub Płocku),,

– konsultacje dotyczące stanu zdrowia zainteresowanej osoby i omówienia terapii z pogranicza takich dziedzin jak naturopatia, ziołolecznictwo, bioenergoterapia, psychodietetyka

Każdy kolejny etap terapii ustalany jest na 2 miesiące, co oznacza, że kolejne wizyty dla osób kontynuujących terapię odbywają się co 2 miesiące. 

Koszt każdej wizyty kontrolnej w wersji stacjonarnej lub online to 200 zł (opłata raz na 2 miesiące).

Koszt terapii z zastosowaniem ziół i suplementów diety omawiany jest indywidualnie – każdy ma możliwość zakupu produktów w gabinecie, bądź w dowolnym wygodnym dla siebie miejscu. Gabinet nie jest nastawiony na sprzedaż produktów. Sprzedaż ma być ułatwieniem dla osób, którym może sprawiać trudność kompletowanie całego zamówienia. 

Możliwa jest krótka konsultacja online (teleporada) – koszt 50 zł/15 minut. Wskazana w przypadku pojawienia się dodatkowych pytań podczas trwania trwania każdego kolejnego etapu terapii (zwykle nie jest to potrzebne) lub np podczas nagłych zdarzeń, np. pojawienia się dodatkowej choroby w trakcie trwania terapii (np. przeziębienia, grypy, ospy wietrznej i innych), co będzie wymagało modyfikacji sposobu przyjmowania wskazanych produktów lub ustalenia terapii zastępczej na czas trwania choroby dodatkowej.

Przed konsultacją wypełnij proszę kartę informacyjną – daje ona szereg dodatkowych informacji potrzebnych do właściwej oceny stanu zdrowia i wykluczenia interakcji między przyjmowanymi lekami a zalecaną terapią. Karta informacyjna dostępna jest w menu głównym na stronie www.herbae.eu, a link do jej wypełnienia zostanie dodatkowo przesłany wraz ze wskazaniami przed konsultacją drogą mailową zaraz po umówieniu się na konsultację (poprzez stronę www.herbae.eu lub telefonicznie).

Nie prowadzę „szybkich” odpowiedzi na pytania zadawane poprzez komunikatory typu: Messenger, WhatsApp, Signal, czy wiadomości SMS. Nie jestem również upoważniona do wydawanie opinii na temat innych gabinetów stosujących biorezonans do analizy i terapii.

Jeśli poszukują Państwo wiedzy na tematy związane ze zdrowiem w ujęciu naturalnym, zapraszam na mój blog, kanał youtube i do zakupu moich książek oraz prenumeraty miesięcznika „Nieznany Świat”, w którym mam przyjemność prowadzić rubrykę naturoterapeuta radzi. 

MOJE KSIĄŻKI