KONSULTACJE ONLINE:

pierwsza konsultacja online: 300 zł

każda kolejna konsultacja online co 2 miesiące: 200 zł


Konsultacje online to:

 • konsultacja poprzez e-mail, Skype lub telefonicznie
 • ocena stanu zdrowia na podstawie wywiadu
 • dobór ziół, leków, suplementów diety

 • numer konta do wpłaty: 48 1050 1894 1000 0097 0850 9089
 • KONSULTACJE STACJONARNE
  200 zł/1 godz

  szczegółowy pomiar metodą biorezonansu NLS
  300 zł

  pomiar metodą biorezonansu + dobór terapii - pierwsza szczegółowa wizyta
  500 zł/2 godz


  Konsultacje stacjonarne to:

  • indywidualna konsultacja wraz z dokonaniem niezbędnych pomiarów i oceną stanu zdrowia
  • dobór odpowiednich ziół, leków, suplementów diety
  • jadłospis dopasowany do indywidualnych potrzeb (przy tworzeniu jadłospisu biorę pod uwagę niedobory witamin, minerałów, obciążenia organizmu, tryb życia i upodobania kulinarne)

  Zakres konsultacji:
  – dobór właściwej terapii obejmującej: zioła, suplementację, elementy diety, bioenergoterapię, homeopatię, esencje Bacha, sole Schusslera i inne – w zależności od potrzeb i indywidualnych predyspozycji danej osoby oraz ewentualne podpowiedź dotyczącą wykonania terapii uzupełniających, np. manualnych (chiropraktyka, masaż, akupunktura itp.)
  – omówienie analizy organizmu metodą biorezonansu (wykonanej wcześniej stacjonarnie w Piasecznie lub Płocku),,
  – konsultacje dotyczące stanu zdrowia zainteresowanej osoby i omówienia terapii z pogranicza takich dziedzin jak naturopatia, ziołolecznictwo, bioenergoterapia, psychodietetyka
  Każdy kolejny etap terapii ustalany jest na 2 miesiące, co oznacza, że kolejne wizyty dla osób kontynuujących terapię odbywają się co 2 miesiące. 
  Koszt każdej wizyty kontrolnej w wersji stacjonarnej lub online to 200 zł (opłata raz na 2 miesiące).
  Koszt terapii z zastosowaniem ziół i suplementów diety omawiany jest indywidualnie – każdy ma możliwość zakupu produktów w gabinecie, bądź w dowolnym wygodnym dla siebie miejscu. Gabinet nie jest nastawiony na sprzedaż produktów. Sprzedaż ma być ułatwieniem dla osób, którym może sprawiać trudność kompletowanie całego zamówienia. 
  Możliwa jest krótka konsultacja online (teleporada) – koszt 50 zł/15 minut. Wskazana w przypadku pojawienia się dodatkowych pytań podczas trwania trwania każdego kolejnego etapu terapii (zwykle nie jest to potrzebne) lub np podczas nagłych zdarzeń, np. pojawienia się dodatkowej choroby w trakcie trwania terapii (np. przeziębienia, grypy, ospy wietrznej i innych), co będzie wymagało modyfikacji sposobu przyjmowania wskazanych produktów lub ustalenia terapii zastępczej na czas trwania choroby dodatkowej. Zapisy na teleporadę poprzez kalendarz rezerwacji na stronie www.herbae.eu lub telefonicznie.
  Przed konsultacją wypełnij proszę kartę informacyjną – daje ona szereg dodatkowych informacji potrzebnych do właściwej oceny stanu zdrowia i wykluczenia interakcji między przyjmowanymi lekami a zalecaną terapią. Karta informacyjna dostępna jest w menu głównym na stronie www.herbae.eu, a link do jej wypełnienia zostanie dodatkowo przesłany wraz ze wskazaniami przed konsultacją drogą mailową zaraz po umówieniu się na konsultację (poprzez stronę www.herbae.eu lub telefonicznie).
  Nie prowadzę „szybkich” odpowiedzi na pytania zadawane poprzez komunikatory typu: Messenger, WhatsApp, Signal, czy wiadomości SMS. Nie jestem również upoważniona do wydawanie opinii na temat innych gabinetów stosujących biorezonans do analizy i terapii.
  Jeśli poszukują Państwo wiedzy na tematy związane ze zdrowiem w ujęciu naturalnym, zapraszam na mój blog, kanał youtube i do zakupu moich książek oraz prenumeraty miesięcznika „Nieznany Świat”, w którym mam przyjemność prowadzić rubrykę „Naturoterapeuta radzi”. 
  Pełne przygotowanie w zawodach naturopata, bioenergoterapeuta, zielarz-fitoterapeuta (egzaminy państwowe) oraz dodatkowe uprawnienia, pozwoliło mi poznać wiele technik analizy organizmu oraz opracować autorskie metody terapii w nurcie ziołolecznictwa z elementami współczesnej suplementacji.
  Nowoczesne metody analizy składu ciała metodą biorezonansu pozwalają w szybki i bezinwazyjny sposób dokonać odczytu obecnych w organizmie patologii organów oraz inwazji patogennych (bakterii, wirusów, grzybów, pasożytów). 
  W podobny sposób – za pomocą odbioru impulsów elektromagnetycznych – można przeprowadzić analizę ciała na odległość technikami radiestezyjnymi, duchowymi, z wykorzystaniem zasad fizyki kwantowej, zakładającej naszą obecności we wspólnym polu morficznym i wzajemnej łączności między poszczególnymi elementami tego pola, czyli pisząc w skrócie: w polu energetycznym nie istnieje pojęcie odległości, co stanowi o braku bariery w odczycie stanu zdrowia osoby znajdującej się w innym miejscu niż moja przestrzeń pracy. Zastosowanie tej techniki odbioru organizmu ludzkiego na odległość pozwala w precyzyjny sposób dobrać właściwe  produkty oraz ich dawkowanie na ściśle ustalony czas (w tym przypadku na 2-miesięczną terapię). 
  MOJE KSIĄŻKI